https://www.traditionrolex.com/34

Карбон КНС - КАРБОН КНС - професійні послуги із будівництва сонячних електростанцій
Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Про компанію

40

Об’єктів виконано


700

МВт генерації


625

Тис. євро зароблено нашими клієнтами за вчора

Карбон КНС

Компанія «Карбон КНС» веде свою діяльність у сфері телекомунікацій та сонячної енергетики з 2005 року, має власну мережу підрозділів, що охоплюють всю територію України. У структурі компанії присутні всі відділи для виконання проекту будь-якої складності «під ключ», починаючи з проектування та закінчуючи легалізацією.

Наша компанія взяла участь у побудові найпершої в Україні СЕС «Родникове» (7,5 МВт) і станом на 2011 рік наймасшабнішої в Європі СЕС «Перово» (105 МВт).

Для реалізації будь-якого проекту ми використовуємо обладнання провідних виробників. Пропонуємо будівництво сонячної електростанції будь-якої складності для корпоративних чи приватних клієнтів. Наша мета - використання виключно чистих джерел енергії, інноваційність, економічне зростання та енергетична незалежність України.

Безцінний досвід нашої компанії допомогає нам у реалізації будь-яких проектів. Компанія «Карбон КНС» - це команда висококласних спеціалістів, основна мета яких - реалізувати ваше замовлення на високому рівні. Робота з нами приносить задоволення та прибуток. Якщо ви хочете інвестувати в сонячну енергетику, шукаєте EPC контрактора або генерального підрядника, навіть якщо ви нічого не знаєте про можливості сонячних панелей, проте хочете дізнатися, компанія «Карбон КНС» - те, що вам треба!

https://www.traditionrolex.com/34