Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Про компанію

40

Об’єктів виконано


700

МВт генерації


625

Тис. євро зароблено нашими клієнтами за вчора

Карбон КНС

Компанія «Карбон КНС» веде свою діяльність у сфері телекомунікацій та сонячної енергетики з 2005 року, має власну мережу підрозділів, що охоплюють всю територію України. У структурі компанії присутні всі відділи для виконання проекту будь-якої складності «під ключ», починаючи з проектування та закінчуючи легалізацією.

Наша компанія взяла участь у побудові найпершої в Україні СЕС «Родникове» (7,5 МВт) і станом на 2011 рік наймасшабнішої в Європі СЕС «Перово» (105 МВт).

Для реалізації будь-якого проекту ми використовуємо обладнання провідних виробників. Пропонуємо будівництво сонячної електростанції будь-якої складності для корпоративних чи приватних клієнтів. Наша мета - використання виключно чистих джерел енергії, інноваційність, економічне зростання та енергетична незалежність України.

Безцінний досвід нашої компанії допомогає нам у реалізації будь-яких проектів. Компанія «Карбон КНС» - це команда висококласних спеціалістів, основна мета яких - реалізувати ваше замовлення на високому рівні. Робота з нами приносить задоволення та прибуток. Якщо ви хочете інвестувати в сонячну енергетику, шукаєте EPC контрактора або генерального підрядника, навіть якщо ви нічого не знаєте про можливості сонячних панелей, проте хочете дізнатися, компанія «Карбон КНС» - те, що вам треба!