Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Будівництво та проектування сонячних електростанцій


Ми пропонуємо повний цикл проектування та будування сонячної електростанції з використанням обладнання провідних виробників. Маємо великий досвід реалізації проектів як на центральних, так і на стрінгових інверторах. Серед наших кейсів: найперша сонячна електростанція в Україні «Родникове» та наймасштабніша СЕС станом на 2011 рік «Перово», пілотний проект з розвитку сонячної енергетики ДТЕК «Трифанівка» тощо.

корпоративним клієнтам Фотографія Будівництво сонячних елекстростанцій «під ключ» на усій території України
4
0

об’єктів виконано
6
2
5

тис. євро зароблено нашими клієнтами за вчора
7
0
0

МВт генерації
Фотографія Компанія Карбон КНС -  надійні рішення для дому
Компанія Карбон КНС - надійні рішення для дому

Сонячна електростанція - ефективний спосіб економії. З її використанням ви зможете прогнозувати витрати на електроенергію в наступні роки. Окрім економічної вигоди, використання сонячних панелей не призводить до викидів парникових газів та не утворює відходи. Домашня сонячна елктростанція потребує мінімального обслуговування та самостійно генерує електроенергію. Строк служби сонячної панелі - до 25 років.

приватним клієнтам

«Карбон КНС» пропонує комплексні послуги з будівництва сонячних електростанцій. Ми працюємо з приватними та корпоративними клієнтами в Києві, Одесі, Херсоні, Миколаєві та інших українських регіонах. В портфоліо компанії більше 30-ти введених до експлуатації об’єктів, загальна потужність яких більше 500 МВт.

Наше співробітництво з клієнтами ґрунтується на міжнародних будівельних стандартах

«Карбон КНС» подбає про всі етапи будівництва автономної сонячної електростанції відповідно до контракту, заснованому на міжнародному стандарті ЕРС:

  • Engineering — проектування автономних та мережевих сонячних електростанцій будь-якої необхідної потужності. Ми закладаємо обладнання провідних світових виробників, при цьому погоджуємо специфікацію з побажаннями клієнта в рамках обумовленого бюджету.
  • Procurement — закуповуємо матеріали та обладнання, організовуємо оптимальний графік їхньої доставки до об’єкту.
  • Construction — монтаж сонячної електростанції виконують кваліфіковані працівники з багаторічним досвідом. Після встановлення та налагодження обладнання, підключаємо комплекс до лакальної або глобальної електричної мережі та пускаємо його в експлуатацію.

Висловлювання «під ключ» означає, що окрім будівельно-монтажних робіт, ми допоможемо підібрати земельну ділянку для встановлення сонячної електростанції, оформимо документацію на землю, а після закінчення робіт легалізуємо об’єкт в рамках українського законодавства та підключимо його до «зеленого тарифу» в Одесі, Києві та інших містах. В компанії організовані всі відповідні штатні підрозділи.

Щоб автономна або мережева сонячна електростанція функціонувала з максимальною віддачею, необхідний регулярний контроль її працездатності та періодична технічна профілактика. Про це також подбають співробітники «Карбон КНС».

Компанія має всі необхідні сертифікати та дозволи.

Терміни та гарантії на будівництво сонячних електростанцій

Терміни розробки технічної документації та реалізації проекту залежить від запланованої потужності, а також від об’єму робіт, який ви нам делегуєте. Ми розраховуємо можливі тимчасові ризики та складаємо реальні графіки для кожного об’єкту індивідуально. Головне - в майбутньому ми строго дотримуємось встановлених термінів.

В договорі детально прописуються гарантійні обов’язки.

Сонце - найбільш екологічно безпечне відновлювальне джерело електроенергії. Потенціал України перевищує 1000 кіловат-годин на рік на квадратний метр в найбільш несприятливих регіонах. У південних регіонах це 1200 кВт-ч та більше. Купити сонячну електростанцію - значить вигідно інвестувати в екологічну та енергетичну стабільність.

Наша компанія взяла участь у побудові найпершої в Україні СЕС «Родникове» (7,5 МВт) і станом на 2011 рік наймасшабнішої в Європі СЕС «Перово» (105 МВт). Для реалізації будь-якого проекту ми використовуємо обладнання провідних виробників. Пропонуємо будівництво сонячної електростанції будь-якої складності для корпоративних чи приватних клієнтів. Наша мета - використання виключно чистих джерел енергії, інноваційність, економічне зростання та енергетична незалежність України.

Безцінний досвід нашої компанії допомогає нам у реалізації будь-яких проектів. Компанія «Карбон КНС» - це команда висококласних спеціалістів, основна мета яких - реалізувати ваше замовлення на високому рівні. Робота з нами приносить задоволення та прибуток. Якщо ви хочете інвестувати в сонячну енергетику, шукаєте EPC контрактора або генерального підрядника, навіть якщо ви нічого не знаєте про можливості сонячних панелей, проте хочете дізнатися, компанія «Карбон КНС» - те, що вам треба!

Реалізовані об’єкти «Леннет Солар» «Кларіон Солар» «Канари Солар» «Бора Солар» «Каліпсо Солар» «Альфа Солар» «Бэтта Солар» «Гамма Солар» «Зетта Солар» «Дельта Солар» «Омао Солар» «Осприй Солар» «Ореол солар» «Оузил Солар» «Юпитер Солар» «Орион Солар» «Капелло Солар» «Оул Солар» «Приозерна-1» «Приозерна -2» «Арциз Солар» «Арциз Пиви» «Лиманська Енерджи-1» «Лиманська Енерджи-2» «Франко ПИВИ» «Франко Солар» «Болград» «Нептун Солар» «Восход Солар»
переглянути всі об’єкти