https://www.traditionrolex.com/34

Монтажно-будівельна компанія ≡ послуги української будівельної фірми KARBON CNS
Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Будівельна компанія КАРБОН КНС


Ми пропонуємо повний цикл проектування та будування сонячної електростанції з використанням обладнання провідних виробників. Маємо великий досвід реалізації проектів як на центральних, так і на стрінгових інверторах. Серед наших кейсів: найперша сонячна електростанція в Україні «Родникове» та наймасштабніша СЕС станом на 2011 рік «Перово», пілотний проект з розвитку сонячної енергетики ДТЕК «Трифанівка» тощо.

корпоративним клієнтам Фотографія Будівництво сонячних елекстростанцій «під ключ» на усій території України
4
0

об’єктів виконано
6
2
5

тис. євро зароблено нашими клієнтами за вчора
7
0
0

МВт генерації
Фотографія Компанія Карбон КНС -  надійні рішення для дому
Компанія Карбон КНС - надійні рішення для дому

Сонячна електростанція - ефективний спосіб економії. З її використанням ви зможете прогнозувати витрати на електроенергію в наступні роки. Окрім економічної вигоди, використання сонячних панелей не призводить до викидів парникових газів та не утворює відходи. Домашня сонячна елктростанція потребує мінімального обслуговування та самостійно генерує електроенергію. Строк служби сонячної панелі - до 25 років.

приватним клієнтам

Ремонтно-будівельна компанія Karbon CNS — якість на першому місці

Ремонтно-будівельна фірма Karbon CNS надає повний комплекс послуг із проєктування та будівництва об’єктів інженерної інфраструктури. Під час робіт фахівці наголошують на швидкості, надійності та якості. Окрім зведення телекомунікаційних систем, українська будівельна компанія здійснює:

  1. Ремонт доріг (облаштування та забивання огорож, відбійників).
  2. Будівництво альтернативних джерел енергії (сонячних електростанцій).
  3. Електромонтажні роботи будь-якої складності (прокладення кабелів, установка трансформаторів).
  4. Будівництво цивільних об’єктів у місті та за його межами, виступаючи в ролі підрядника.

У команді компанії «Карбон КНС» працюють професіонали, що пройшли відповідне навчання. При реалізації проєктів співробітники монтажно-будівельної компанії використовують сучасне обладнання та матеріали від перевірених постачальників, що забезпечує якість об’єктів і тривалий термін їхньої служби.

Альтернативні джерела енергії від будівельної компанії «Карбон КНС»

Запропоновані в будівельній компанії послуги з проєктування та будівництва сонячних електростанцій спрямовані на корпоративних клієнтів, а також приватних осіб. За допомогою фахівців буде реалізований проєкт будь-якої складності. Якщо необхідно здійснити проєктування та будівництво сонячної електростанції промислового масштабу, звертайтеся до нас. Професіонали компанії виконають усі роботи «під ключ». Основні етапи є такими:

  1. Розрахунок потужності сонячної електростанції для конкретного об’єкта.
  2. Вибір необхідного обладнання від перевірених виробників.
  3. Розрахунок вартості альтернативного джерела енергії.
  4. Придбання та доставка комплектуючих на об’єкт.
  5. Монтаж і запуск в експлуатацію сонячної електростанції.

Фахівці будівельної компанії «Карбон КНС» виконають усі роботи у визначений термін. Ви отримаєте систему безперебійного електропостачання, яка вимагає мінімального обслуговування. Компанія «Карбон КНС» має великий досвід будівництва промислових сонячних електростанцій.

Ремонтно-будівельна фірма Karbon CNS: комфортне житло від професіоналів

Karbon CNS — будівельна фірма, яка виступає підрядником для зведення цивільних об’єктів. Ви можете звернутися по допомогу до наших майстрів, щоб у визначені терміни отримати затишний котедж. Житло повністю відповідатиме заявленому проєкту. За необхідності фірма з будівництва цивільних об’єктів підведе комунікації, без яких неможливе комфортне проживання. Вам не доведеться витрачати час на пошук відповідних фахівців. Повний комплекс послуг надає «Карбон КНС».

Завдяки великому досвіду роботи, наявності сучасного обладнання та чіткому плану дій ви отримаєте готовий об’єкт в обумовлені терміни. Фахівці компанії відповідально підходять до виконання поставлених завдань, дотримуються вимог, а тому всі нюанси фіксуються в договорі.

Надійна будівельна компанія: професіонали на варті вашого комфорту

Ознайомтеся з діяльністю будівельної компанії на сайті та звертайтеся за допомогою до професіоналів. Для спілкування з менеджерами вказані номери телефонів, адреса електронної пошти. Також передбачена форма зворотного зв’язку. Консультанти дадуть відповіді на всі запитання, розкажуть про особливості діяльності. Розрахунок вартості робіт здійснюється в індивідуальному порядку, оскільки залежить від типу й обсягу робіт.

Наша компанія взяла участь у побудові найпершої в Україні СЕС «Родникове» (7,5 МВт) і станом на 2011 рік наймасшабнішої в Європі СЕС «Перово» (105 МВт). Для реалізації будь-якого проекту ми використовуємо обладнання провідних виробників. Пропонуємо будівництво сонячної електростанції будь-якої складності для корпоративних чи приватних клієнтів. Наша мета - використання виключно чистих джерел енергії, інноваційність, економічне зростання та енергетична незалежність України.

Безцінний досвід нашої компанії допомогає нам у реалізації будь-яких проектів. Компанія «Карбон КНС» - це команда висококласних спеціалістів, основна мета яких - реалізувати ваше замовлення на високому рівні. Робота з нами приносить задоволення та прибуток. Якщо ви хочете інвестувати в сонячну енергетику, шукаєте EPC контрактора або генерального підрядника, навіть якщо ви нічого не знаєте про можливості сонячних панелей, проте хочете дізнатися, компанія «Карбон КНС» - те, що вам треба!

Реалізовані об’єкти «Леннет Солар» «Кларіон Солар» «Канари Солар» «Бора Солар» «Каліпсо Солар» «Альфа Солар» «Бэтта Солар» «Гамма Солар» «Зетта Солар» «Дельта Солар» «Омао Солар» «Осприй Солар» «Ореол солар» «Оузил Солар» «Юпитер Солар» «Орион Солар» «Капелло Солар» «Оул Солар» «Приозерна-1» «Приозерна -2» «Арциз Солар» «Арциз Пиви» «Лиманська Енерджи-1» «Лиманська Енерджи-2» «Франко ПИВИ» «Франко Солар» «Болград» «Нептун Солар» «Восход Солар»
переглянути всі об’єкти

https://www.traditionrolex.com/34