Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Блог

Блог
Фотогальванична черепиця: в чому ЇЇ переваги

Вартість сонячних електроустановок за останні 10 років значно знизилася. Багато власників приватних будинків із задоволенням підвищіли б з їх допомогою свою енергонезалежність.

детальніше
Сонячна електрика - альтернативне джерело енергіЇ з прицілом на майбутнє

За підрахунками вчених, земних запасів вуглеводородів залишилось на 80-100 років. І це за умови, що темпи використання вичерпних енергоносіїв не будуть збільшуватися.

детальніше
Сонячні електростанції: принцип роботи та види комплексних систем

Щоб під дією сонячного світла отримати електричний струм в об’ємах, значущих для господарського сектора та домовласників, існують дві технології.

детальніше
ТОП 10 найпотужніших сонячних електростанцій світу

Здешевшання технології виробництва сонячної електрики стало поштовхом до будівництва великих електростанцій. Всі вони, в силу злиття позитивних географічних та економічних факторів, знаходяться в США. Пропонуємо вашій увазі список найбільш великих СЕС.

детальніше
«Зелений» тариф в Україні: перспективи для сонячної енергетики

Електроенергетичний ринок України регулюється діючими редакціями законів 575/97-ВР «Про електроенергетику», 2019-VIII «Про ринок електричної енергії» та виходячими з них нормативно-правовими актами.

детальніше
Принцип роботи сонячних панелей

Основна комірка сонячних панелей — напівпровідниковий перетворювач з фотовольтаїчним ефектом (фотоперетворювач), котрий під дією сонячного випромінювання генерує постійний електричний струм.

детальніше
Як швидко окупиться сонячна електростанція для будинку?

Турбота про екологію — це чудово. Проте потенційних власників приватних енергосистем на основі сонячних панелей не менше турбує питання, чи зможуть вони окупити вкладені гроші та як швидко це відбудеться. Давайте рахувати разом.

детальніше
Деградація сонячних модулів: причини та наслідки

Деградацією сонячних батаерий (міжнародний термін potential induced degradation або PID) називають зниження вироблення електроенергії через фізичні зміни у структурі самої панелі.

детальніше
Дахові сонячні електростанції для приватного використання

Персональна сонячна електростанція за останні п’ять років суттєво здешевшала, проте все ще залишається достатньо дорогим проектом

детальніше
Етапи оформлення та будівництва промислової сонячної електростанції

В Україні діє один з максимальних зелених тарифів в Європі, тому будівництво комерційної сонячної електростанції — вигідне капіталовкладення. Увесь процес будівництва на об’єкт 30 кВт займає близько одного року та складається з декількох етапів

детальніше
Забруднення довкілля - Чому треба берегти екологію

За останні два роки тема екології та zero-waste стала особливо популярною. У магазинах зустрічаються люди з бавовняними мішечками, металеві трубочки витісняють пластикові, а багаторазові пляшки все частіше займають місце в сумці. Ми, як еко-амбасадори, ділимося з вами, чому робити це не безглуздо, а необхідно.

детальніше
Чек-лист законів із боротьби за екологію

Щоб урятувати планету від екологічного колапсу, недостатньо купки ініціативних людей. Освітні платформи цікавлять свідомих та ініціативних жителів — тобто нас із вами. А щоб ефективніше захищати екологію, потрібні законодавчі заходи.

детальніше
Як жити екологічно в мегаполісі

Удома ми можемо робити що завгодно: сортувати, розставляти еко-меблі та придбати бамбукові зубні щітки. Настав час думати, як можна вплинути на непідвладні сфери життя: транспорт, роботу, прогулянки та походи в різноманітні заклади.

детальніше
Загадкова переробка: що можна переробляти

Свідомий підхід до сміття — бажання, щоб відходи ставали вторсировиною. Для цього сортують сміття, але це не вирішує проблеми. Щоб сортування не було безглуздим, треба знати, які відходи не переробляються, і зменшити їх споживання.

детальніше
Як автотранспорт впливає на довкілля

На початку 70-х років ХХ століття частка забруднення атмосфери транспортом склала 10—15 %. У середині 90-х років показник збільшився до 50—60 %. Важко уявити, що там відбувається зараз.

детальніше
Давос та екологічні інновації в сільському господарстві

Давос — це місто у Швейцарії, де щорічно проводиться міжнародний економічний форум, голови делегацій різних держав обговорюють теми екології та безпеки Землі. Давос представив альтернативну заміну умов життя, спеціально для членів конференції виділили трансферів на електромобілях, провели екскурсію містом, де за його периметром розташовані сонячні батареї та вітрогенератори, також продемонстрували ділянки озеленення місцевості без допомоги хімічних добрив.

детальніше
Смог у великих містах

Приріст населення у великих містах щорічно збільшується двократно. Через кілька років більше людей потребуватиме транспортних засобів, робочих місць на промислових підприємствах, продуктів харчування, вирощених за допомогою хімічних добрив. Від екологічного стану міста зараз залежить народжуваність і здоров’я майбутніх жителів мегаполісу. Як людство зможе запобігти масштабній катастрофі?

детальніше