https://www.traditionrolex.com/34

Реальні результати протестів Грети Тунберг & # 5128; КАРБОН КНС
Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Хто така Грета Тунберг?

Хто така Грета Тунберг?

Увесь світ говорить про шведську школярку Грету Тунберг, яка не боялася нікого і не стала мовчати, а вирішила у 2018 році виступити з протестом біля парламенту своєї країни.

Увесь світ говорить про шведську школярку Грету Тунберг, яка не боялася нікого і не стала мовчати, а вирішила у 2018 році виступити з протестом біля парламенту своєї країни. Дівчину турбувало глобальне потепління. Це й не дивно, адже перед її протестом у Швеції було найспекотніше за 262 роки літо, що супроводжувалося численними лісовими пожежами. Тому Грета намалювала плакат «Шкільний страйк за клімат» і замість відвідування шкільних занять вийшла на протест, який тривав кілька тижнів.

Вона вимагала від уряду Швеції почати виконувати Паризьку угоду про клімат. Усе це відбувалося напередодні виборів. Уже через тиждень до Грети почали приєднуватися однодумці.

Здивувала багатьох і її жорстка, навіть агресивна критика уряду. До речі, через це в неї з’явилася і безліч недоброзичливців. Окремі політики навіть назвали Грету «продуманим маркетинговим проєктом». Але все-таки більшість людей вірять у щирість дівчини допомогти врятувати планету від екологічної катастрофи.

Як усе почалося?

Грета виграла на конкурсі статей на тему клімату в місцевій газеті, адже почала цікавитися екологією з 8 років. Після публікації її праці з дівчиною зв’язався активіст Бу Торен з еко-організації Fossilfritt Dalsland, запросивши її на свої акції. Він і подав Тунберг ідею щодо шкільного страйку проти зміни клімату. Сама Грета зізналася, що її ідея ґрунтується на протестах школярів США, які були налякані масовими розстрілами у школах Флориди.

Реальні результати протестів Грети Тунберг

Чому про неї не вщухають розмови? Грета стала символом боротьби. Після неї на акції протесту вийшли мільйони школярів у понад ста містах нашої планети. Сама Грета стала символом боротьби й заснувала еко-рух Fridaysforfuture. Школярка за рік встигла виступити на важливому економічному форумі, що проводився в Давосі, відвідала кліматичний саміт ООН, а на її промові був присутнім навіть Д. Трамп. Також вона зустрілася з Європейським парламентом у місті Страсбурзі.

За активну діяльність Грету Тунберг номінували на Нобелівську премію миру, вона отримала звання «Жінка року» у своїй країні та премію «Людина року» згідно з версією Time. Непогано для 17 років, чи не так?

Читати також
Чим займається Грінпіс
ТОП сонячних електростанцій України

https://www.traditionrolex.com/34