https://www.traditionrolex.com/34

Хто такі Грінпіс, ​​дізнатися на Karbon CNS
Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Чим займається Грінпіс

Чим займається Грінпіс

Сьогодні неможливо знайти людину, яка не захоплюється красою тайгового лісу, засніжених гір або безмежного моря. Проте вже впродовж кількох століть люди по-варварськи ставляться до природи.

Сьогодні неможливо знайти людину, яка не захоплюється красою тайгового лісу, засніжених гір або безмежного моря. Проте вже впродовж кількох століть люди по-варварськи ставляться до природи. Будівництво заводів-гігантів, ядерні випробування, техногенні аварії є доказами того, що доктрини, покликані охороняти довкілля, не в змозі виконувати свої обов’язки.

Для захисту довкілля вже понад 50 років з’являються природоохоронні громадські організації, засновані справжніми фанатами своєї справи. Серед них й організація Greenpeace.

Історія зародження Грінпісу

Організація Грінпіс — це екологічне міжнародне співтовариство, діяльність якого спрямована на екологічне відродження.

Наприкінці 60-х років минулого століття в США планували провести випробування на Алясці підземної ядерної бомби. Екологи попереджали, що це може призвести до цунамі й землетрусів, проте уряд не змінив свого рішення. Тоді еколог із Канади Ірвінг Стоув, провівши низку благодійних концертів, зібрав групу однодумців для експедиції на Аляску.

У 1971 році група ентузіастів вирушила в дорогу на судні. І хоча їм так і не вдалося дістатися Аляски, факт протесту викликав світовий громадський резонанс, й уряд Америки змушений був припинити підготовку до випробувань ядерної зброї.

Волонтери, що встали на захист природи, зрозуміли, яку потужну зброю отримали. Саме день першої акції протесту — 11 вересня — офіційно вважається днем народження організації.

Напрями діяльності Greenpeace

Основні принципи організації Greenpeace — незалежність, протест дією і ненасильство. Основним завданням члени «Зеленого світу» вважають екологічне відродження та залучення влади до збереження природи. До основних напрямів роботи організації належать:

  • припинення виготовлення токсичних речовин;
  • призупинення глобального потепління;
  • збереження природи океанів, лісів і джунглів;
  • забезпечення атомного роззброєння;
  • відмова від війн і перехід до мирного співіснування;
  • уведення екологічно стійкого землеробства.

Із часу заснування члени організації здійснили безліч мирних акцій, створюючи громадський резонанс і привертаючи увагу ЗМІ до проблем екології. Особливо можна виділити повне знищення у 2011 році в Австралії генетично модифікованої пшениці та протест проти затоплення нафтової платформи Shell.

Читати також
ТОП сонячних електростанцій України
ТОП сонячних електростанцій Світу

https://www.traditionrolex.com/34