https://www.traditionrolex.com/34

Рейтинг сонячних електростанцій світу за потужністю - Karbon CNS
Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

ТОП сонячних електростанцій світу

ТОП сонячних електростанцій світу

Сонячна енергетика є надзвичайно перспективним методом отримання дешевої електроенергії. Країни з високим рівнем економіки вже переважно перейшли на альтернативний видобуток електроенергії та активно інвестують у цю технологію.

Сонячна енергетика є надзвичайно перспективним методом отримання дешевої електроенергії. Країни з високим рівнем економіки вже переважно перейшли на альтернативний видобуток електроенергії та активно інвестують у цю технологію. Найбільші сонячні електростанції світу дивують не лише своїми масштабами, але й бюджетом. Пропонуємо вашій увазі список найбільших із них.

Три найбільші сонячні електростанції світу

Найбільші за площею сонячні електростанції на планеті:

  1. Tengger Desert Solar Park. Зараз це найбільша сонячна електростанція у світі. Вона розташована в Китаї в пустелі Тенгер і займає 43 км². Пікова потужність станції дорівнює 1547 МВт, що еквівалентно потужності деяких атомних електростанцій. Станція дістала прізвисько «Великої сонячної стіни». А оскільки вільних територій поряд із нею достатньо, цілком імовірно, що вона посіла позиції лідера надовго.
  1. Bhadla Solar Park. Електростанція потужністю в 1365 МВт і площею 40 км² розташована в північно-західній частині Індії, в окрузі Джодхпур. Об’єкт планують розширити та збільшити його потужність до 2255 МВт, що дасть йому можливість у майбутньому отримати звання найбільшої СЕС планети.
  1. Longyangxia Dam Solar Park. Сонячна станція розташована в провінції Цинхай у Китаї. Її потужність становить 850 МВт, а площа — 30 км². Територія СЕС поєднана з територією гідроелектростанції з однойменною назвою (її потужність дорівнює 1280 МВт). Разом вони утворюють цілісний енергетичний комплекс і є доповненням одна одної: СЕС знижує витрати водних ресурсів ГЕС, а вона, у свою чергу, бере на себе перепади при генерації енергії панелями.

Інші великі СЕС

Villanueva — електростанція, що розміщується в Мексиці та має статус найбільшої в Північній і Південній Америці. В експлуатації перебуває з 2018 року. Близько 2,5 млн сонячних панелей станції займають площу у 24 км² і здатні виробляти 828 МВт.

Kamuthi Solar Power Station — сонячна електростанція, розташована на півдні Індії. Була введена в експлуатацію у 2016 році та має потужність у 648 МВт. Об’єкт займає територію в 10 км². 2,5 млн сонячних панелей здатні забезпечити електрикою 750 000 осіб. Над очищенням панелей станції працюють роботи, які також заряджаються від енергії Сонця. У проект інвестовано близько 600 млн доларів.

Читати також
Як гольфстрім впливає на клімат
Хто така Гретта Тунберг

https://www.traditionrolex.com/34