Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Промислові сонячні електростанції

Потенціал сонячної енергетики України такий, що промислові сонячні електростанції великої потужності (10 МВт і більше) успішно забезпечують електроенергією малі та середні підприємтсва. Крім цього, українська законодавча база передбачає гарантовану купівлю електроенергії, виробленої з відновлювальних джерел, за спеціальним «зеленим тарифом». Якщо ви бажаєте інвестувати в цю сферу, то «Карбон КНС» стане вашим надійним партнером.

Розрахувати вартість

«Карбон КНС» забезпечує повний комплекс послуг «під ключ»

- Підбираємо місце з оптимальними показниками для розміщення промислової сонячної електростанції наземного або дахового типу. Розглядається: Природний потенціал ділянки
- Можливість підключення мережевої електростанції до державної енергосистеми для подальшого продажу вироблених потужностей.

Оформлюємо документи на землю під будівництво об’єкта. «Карбон КНС» має відповідний підрозділ, спеціалісти якого досконало знають всі юридичні нюанси.

Виконуємо будівельні роботи як генеральний підрядник - ЕРС контрактор (Engineering, Procurement, Construction):
- Проектуємо промислові сонячні станції заданої потужності - на сьогодні максимальна потужність реалізованого проекту складає 115 МВт.
- Організовуємо закупівлю та доставку обладнання та матеріалів.
- Монтуємо обладнання та проводимо роботи з запуску та налагоджування СЕС - компанія отримала всі необхідні документи відповідних органів.

Узаконюємо функціонування мережевих промислових сонячних станцій - підключаємо їх до регіональної мережі та «зеленого тарифу».

Забезпечуємо повну технічну підтримку у процесі експлуатації об’єкта.

Вартість та терміни реалізації кожного проекту індивідуальні. Вони залежать від запланованої потужності, об’єма робіт, бажаного обладнання та інших факторів. Ми вираховуємо точний кошторис, розробляємо реальний графік виконання кожного етапу робіт, та в подальшому строго виконуємо свої обов’язки.

Переваги володіння промисловою електростанцією великої потужності

З економічної точки зору цінність представляє:

- Енергетична незалежність. Резервна промислова сонячна станція нівелює нестабільну роботу регіональної електромережі. Для віддалених об’єктів вона може бути єдиним можливим джерелом електроенергії.
- Низькі експлуатаційні витрати. Сонячна енергетика - екологічно абсолютно чисте виробництво. Відсутні витрати на утилізацію відходів, очистку повітря або води. Також не потребуються складські приміщення для «готового продукту». Об’єкт обслуговують 3-5 спеціалістів.
- Тривалий термін служби обладнання. Сонячні панелі здатні працювати більше 50-ти років. Інвертори розраховані на 25 років.
- Промислова сонячна електростанція самооплачується протягом 5-7 років.
- Використовуються непридатні для інших цілей території.

Окрім інвестиційної привабливості, «зелена енергетика» підвищує іміджеві показники вашої компанії.

переглянути реалізовані об’єкти
Підбір об’єкту будівництва
Проектування
Поставка обладнання
Будівельно-монтажні роботи
Запуск та наладка
Підключення до мережі
Легалізація та підключення до зеленого тарифу
Експлуатація і моніторинг

Отримайте
консультацію