https://www.traditionrolex.com/34

Проєктування промислових сонячних електростанцій ≡ сонячна електростанція для підприємства на KARBON CNS
Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Сонячні електростанції промислові

Потенціал сонячної енергетики України такий, що промислові сонячні електростанції великої потужності (10 МВт і більше) успішно забезпечують електроенергією малі та середні підприємтсва. Крім цього, українська законодавча база передбачає гарантовану купівлю електроенергії, виробленої з відновлювальних джерел, за спеціальним «зеленим тарифом». Якщо ви бажаєте інвестувати в цю сферу, то «Карбон КНС» стане вашим надійним партнером.

Розрахувати вартість

Яка сонячна електростанція потрібна для підприємства?

Альтернативною енергетикою зараз цікавляться багато компаній, адже сонце — це відновлюване, потужне й стабільне джерело. Промислові сонячні електростанції в Україні — дуже перспективний вклад. У 2019 році був підписаний Закон «Про зелений тариф», який всіляко заохочує альтернативну енергетику.
Так, на власній земельній ділянці можна встановлювати станцію потужністю до 30 кВт. Це дозволяє домовласникам стати незалежними від центрального електропостачання та зменшити витрати на комунальні послуги.
Сонячна електростанція для підприємства або промисловості має виробляти від 1 до 10 і більше мВт залежно від ваших вимог. Karbon CNS — одна з найнадійніших в Україні компаній, у доробку якої понад 40 великих проєктів.
Зв’яжіться з нами, і фахівці розрахують вартість сонячної електростанції великої потужності. В альтернативній енергетиці немає обмежень щодо енергії, що виробляється, усе залежить тільки від ваших вимог.

Переваги промислових сонячних електростанцій

На сьогодні в Україні встановлені близько 10 000 зареєстрованих фотоелектростанцій. Їхня кількість зростає щодня. Які переваги встановлення таких електростанцій?

  1. Перспективність. Сонце є одним із найстабільніших джерел енергії.
  2. Швидка окупність. Лише за 5 років ви зможете окупити витрати на проєктування та будівництво станції «під ключ».
  3. Надійність. Термін служби сонячних батарей — 25—30 років.
  4. Ціна. Швидка популярність станцій знижує вартість на компоненти й виробництво.

Промислова сонячна електростанція — це вигідно й перспективно. Компанія Karbon CNS виготовить для вас промислову сонячну електростанцію «під ключ». Ми розрахуємо вартість, підберемо місце, позначимо терміни, спроєктуємо, змонтуємо та запустимо споруду в експлуатацію. Фахівці компанії владнають усі юридичні питання та підключать вашу станцію до регіональної мережі і «зеленого» тарифу.

переглянути реалізовані об’єкти
Подбор объекта строительства
Проектирование
Поставка оборудования
Строительно-монтажные работы
Запуск и наладка
Подключение к сети
Легализация и подключение к зеленому тарифу
Эксплуатация и мониторинг

Отримайте
консультацію

Солнечная электростанция 50 кВт

Если вас интересует солнечная электростанция 50 кВт, компания Karbon CNS готова предложить свои услуги. Уже на протяжении многих лет мы работаем в сфере создания альтернативных источников энергии.

подробнее
Солнечная электростанция 100 кВт

Компания Karbon CNS реализовывает солнечные электростанции под ключ. Солнечная электростанция 100 кВт обеспечит электроэнергией самые разные объекты: от автосалонов и торговых центров, до фермерских хозяйств.

подробнее
Солнечная электростанция 1 МВт

Компания Karbon CNS реализовывает солнечные электростанции с 2011 года. Мы проектируем и создаем проекты “под ключ”, позволяющие полностью отказаться от централизованного энергоснабжения.

подробнее
Что такое “зеленый” тариф на электроэнергию?

«Зеленая» энергетика – сфера, которой уделяется особое внимание во многих странах. В связи с истощением ископаемых ресурсов, мы ищем альтернативные источники энергии. «Зеленая» энергия в Украине развивается стремительно.

подробнее
Солнечная электростанция 10 мВт

Солнечная электростанция 10 мВт — хороший выбор для физических лиц и предпринимателей, которые стремятся воплотить в реальность смелые инновационные проекты, обрести энергетическую независимость и преуспеть в новой отрасли. Инвестиции в солнечную энергетику приносят прибыль, позволяют совместить выработку энергии с ведением собственного хозяйства, реализовать излишки электроэнергии по выгодной цене.

подробнее

https://www.traditionrolex.com/34