Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Фотогальванична черепиця: в чому ЇЇ переваги

Фотогальванична черепиця: в чому ЇЇ переваги

Вартість сонячних електроустановок за останні 10 років значно знизилася. Багато власників приватних будинків із задоволенням підвищіли б з їх допомогою свою енергонезалежність. Але прийняттю рішення заважають декілька аргументів проти. Ними зазвичай слугують більша площа, котра необхідна для встановлення стандартних панеделей та трудоємність регулярного догляду за ними.
Чому так? В привантній власності, як правило, знаходяться невеликі площі землі:

  • Витрачати ціле поле на геліосистему - значить, залишитися без великого шматка саду чи огороду.
  • Єдина незадіяна в господарстві, гарно освітлювана сонцем площа достатнього розміру - це дах. Проте чистити панелі два рази на рік, ще й на висоті, це складно.

До того ж, стандартна панель являє собою щит близько 1 метра в ширину та 1,6 метра в довжину. Його не можна розрізати - гнучкість монтажа на даху зводиться до мінімуму. При цьому вага квадратного метра складає близько 13 кг - це додаткова вага, без розрахунку навантаження від звичайних дахових матеріалів та арматури. Перед встановленням фотогальванічних елементів у більшості випадків слід укріпити конструкцію, що пов’язано з великими витратами часу, труда та грошей.
Фотографія Фотогальванична черепиця: в чому ЇЇ переваги

Провідні світові виробники розробили інноваційне рішення - фотогальванічну черепицю. За їхніми оцінками, нова технологія сильно посприяє розповсюдженню зелених ьехнологій серед приватних користувачів.

Чим фотогальванічна відрізняється кардинально відрізняється від звичайних сонячних панелей

1. Це повноцінний крівельний матеріал.
Виробники пропонують не додаткові навісні комплектуючі, а готову технологію фотовольтаїчного даху. Вона:

  • Надійно захищає дім від погодних умов - дощу, вітру, граду та снігу;
  • Витримує екстремально високі та низькі температури навколишнього середовища;
  • Стійка до сильних вірів, в тому числі до штормових поривів вітру;
    Питома вага квадратного метру гальваночерепиці складає близько 14 кг. Для порівнянна, лист шиферу аналогічної площі важить від 12 до 18 кг. Не треба додатково встановлювати несучі балки.

2. Розмір та гнучкість установки.
Фотогальванічна черепиця повторює конфігурацію штучних крівельних покриттів. Площа однієї одиниці зазвичай не перевищує чверті квадратного метру. Покрити дах будь-якого розміру вдасться майде повністю сонячними елементами.

Якщо деякі ділянки даху знаходяться у затіненні, використовуються заглушки - більшість виробників пропонують аналогічні за виглядом елементи, проте без вбудованих фотоелементів заради економії. Криша вийде однаковою на вигляд, проте дешевшою, ніж вкладати її повністю фотовольтаїчною черепицею.

3. Зовнішній вигляд.
Осоливість сонячної черепиці - безблікова поверхня, котра імітує класичні матеріали. Доступні різні кольори та способи встановлення. Технологія сумісна з:

  • Старовинною стилістикою пам’яток архітектури
  • Класичним оформленням жилих будівель та офісів
  • Сучасними архітектурними стилями

Зелену електрику можна отримувати з будь-якої будівлі без збитків для композиції.

4. Високий ККД.
Фотовольтаїчна черепиця виробляє електрику з продуктивністю більш ніж 60% навіть у пасмурні дні.

Для нормальної роботи фотовольтаїчній черепиці необхідне охолодження. Воздух з вентиляційної полості використовується для нагрівання води та опалення будинку. Це додатково підвищує ефективність технології.

5. Проста експлуатація.
Розробники врахували, що для стабільної роботи фотоелементи мають бути чистими. Фотогальванічна черепиця здатна до самоочищення за домогою дощової води. Цьому сприяє безрамна конструкція та плавні окреслення.

6. Висока надійність та довговічність.
Заявлений виробниками строк слугування перевищує 50 років. Під час цього терміну зберігається ефективність не нижче 80% від першого показника.
Якщо вас зацікавила ідея фотовольтаїчного даху - зв’яжіться з нами. Компанія «Карбон КНС» встановить сонячні електростанції будь-якого типу під ключ. Наші спеціалісти оцінять потенціал вашого будинку, підберуть обладнання, розрахують вартість, високопрофесійно проведуть монтажні роботи.