https://www.traditionrolex.com/34

Етапи будівництва промислової сонячної електростанції | Карбон КНС
Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Етапи оформлення та будівництва промислової сонячної електростанції

Етапи оформлення та будівництва промислової сонячної електростанції

В Україні діє один з максимальних зелених тарифів в Європі, тому будівництво комерційної сонячної електростанції — вигідне капіталовкладення. Увесь процес будівництва на об’єкт 30 кВт займає близько одного року та складається з декількох етапів

В Україні діє один з максимальних зелених тарифів в Європі, тому будівництво комерційної сонячної електростанції — вигідне капіталовкладення. Увесь процес будівництва на об’єкт 30 кВт займає близько одного року та складається з декількох етапів:
Фотографія Этапы оформления и строительства промышленной солнечной электростанции
1. Реєстрація нового підприємства — юридичної особи. Це суттєво полегшує роботу та рішення питань, пов’язаних із пільгами, врахуванням електрики тощо.
2. Техніко-економічне обґрунтування проекту. Воно складається з аналізу законодавчої бази до конкретного регіону, потенціалу об’єкту, обґрунтування його розміщення, схему генплану, порівняння декількох технічних рішень обладнання тощо;
3. Оформлення оренди необхідної земельної ділянки. На виділення землі під сонячні електростанції діють певні обмеження. Усі вони мають бути передбачені. Також слід затвердити план у місцевих органах самоврядування. Після цього документи проходять обов’язкову експертизу в Державному земельному агенстві області.
4. Отримання технічних умов на підключення до ліній електропередач.
5. Розробка та погодження проекту.
6. Будівництво промислової сонячної електростанції. Ще до початку робіт, до державної архітектурно-будівельної інспекції слід подати декларацію, а протягом тижня після початку будівництва письмого сповістити пожежну інспекцію та органи самоврядування.
7. Введення до експлуатації та підключення до централізованої мережі електропередач. У ДАБІ необхідно отримати сертифікат про готовність об’єкту до роботи.
8. Оформлення ліцензії на виробництво електроенергії та зеленого тарифу.

Компанія «Карбон КНС» напрацювала великий практичний досвід та пропонує послуги «під ключ». Крім безпосереднього будівництва та проектування, наші спеціалісти допоможуть вирішити усі юридичні питання у максимально короткий термін.

https://www.traditionrolex.com/34