https://www.traditionrolex.com/34

Сонячна електрика - альтернтива звичайній електроенергіЇ | Карбон КНС
Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Сонячна електрика - альтернативне джерело енергіЇ

Сонячна електрика - альтернативне джерело енергіЇ з прицілом на майбутнє

За підрахунками вчених, земних запасів вуглеводородів залишилось на 80-100 років. І це за умови, що темпи використання вичерпних енергоносіїв не будуть збільшуватися. Уряд розвинутих країн бачить вихід з назріваючого колапсу лише у відновлювальних джерелах. Зараз на їхню долю припадає близько 5% світового вироблення електроенергії.

Основні відновлювальні джерела електроенергії:

  • Вітер
  • Біотопливо
  • Сонце
  • Гідроенергія річок
  • Енергія приливів та хвиль на березі моря
  • Геотермальні джерела.

Вже зараз 30% електрики, яка використовується Німеччиною, видобувається з відновлювальних джерел. Коста-Ріка на 98% забезпечує свої потреби із зеленої енергетики.

Для території України найбільш перспективними є вітрогенератори та сонячні електростанції. Згідно з національним планом заходів, що присвячені відновлювальній енергетиці, до 2020 року планується запуск установок, загальною потужністю 5700 МВт. Для порівняння, середня чиста продуктивність одного енергоблоку українських АЕС складає 950 МВт.

Інсоляція УкраЇни дозволяє покрити основні потреби населення к електриці

Інсоляція - це об’єм сонячної радіації, котрий досягає поверхні Землі. Для України середній річний показник складає 1235 кВт*г/м. При цьому геліосистеми здатні працювати на половину 9 місяців на рік. Та навіть зимою генерація електроенергії продовжується, проте в менших об’ємах.
З іншого боку, вартість міні електростанції на сонце стала активно знижуватися. Зараз середня вартість 1 Вата розрахункової потужності установки складає близько 1 євро. Тобто, комплекс на 3,5 кВт коштуватиме 3500 євро, а при більшій стартовій потужності ціна за Ват стає ще меншною. Такая, здавалося б, невелика кількість електроенергії, покриває основні пореби невеликої сім’ї:

  • Освітлення
  • Холодильник
  • Кондиціонування
  • Управління системою опалення
  • Зв’язок
  • Охоронні системи.
    Фотографія Solar electricity - alternative source of energy with a vision fot the future
    Важливий елемент для стабільного забезпечення електроенергією цілодобово - акумуляторні системи. Літій-іонні технології здатні накопичувати велики потужності в компактному об’ємі. Залишки, що були вироблені вдень, йдуть в запас та використовуються вночі.
    Що ж з необхідною площею, яка використовується для встановлення батарей?Одна панель, в середньому, займає 1,6 квадратних метра та генерує 250 Ват. При перерахунку на 1 кв. м. це близько 155 Вт. Тобто, для 3,5 кВт вам потрібна площа в 23 квадратних метри. Достатньо даху невеликого приватного будинку - навіть при не найкращій орієнтації відносно світла.
    Висновки експертів такі, що навіть використання лише дахового простору для розміщення сонячних панелей, надасть значущі результати. А окрім цього є ландшафтні та фасадні рішення.

    Іноді сонячна електрика - єдина можливість повноцінно користуватися благами цивілізаціЇ

    В Україні досі є ряд віддалених селищ, до котрих не підведені стаціонарні лінії електропередач. Причини - або дуже дорого, або фізічно неможливо. В «темній» зоні часто опиняються нові райони, розташовані віддалено від основних комунікацій. Сонячні електростанції здатні покрити основні потреби жителей в електриці з набагато меншими фінансовими вкладеннями.
    Електростанції не обов’язково встановлювати кожному в своєму дворі. Досить рентабельними залишаються проекти, що розраховані на жителів невеликих мікрорайонів.
    Сонячна електрика - це перспективна основа локальної енергетичної стабільності, яка дешевшає щодня.

https://www.traditionrolex.com/34