https://www.traditionrolex.com/34

Правила екологічного життя у великому місті | Блог Карбон КНС
Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Як жити екологічно в мегаполісі

Як жити екологічно в мегаполісі

Удома ми можемо робити що завгодно: сортувати, розставляти еко-меблі та придбати бамбукові зубні щітки. Настав час думати, як можна вплинути на непідвладні сфери життя: транспорт, роботу, прогулянки та походи в різноманітні заклади.

Гайд по екологічних прогулянках, офісах і закладах

Удома ми можемо робити що завгодно: сортувати, розставляти еко-меблі та придбати бамбукові зубні щітки. Настав час думати, як можна вплинути на непідвладні сфери життя: транспорт, роботу, прогулянки та походи в різноманітні заклади.

Планування — 80 % успіху. Тому на етапі переходу на екологічний спосіб життя радимо планувати кожен крок. Те саме стосується і прогулянок: заздалегідь продумавши можливі зайві покупки, ви зможете їх уникнути.

  1. Носіть із собою пляшку води — металеву або пластикову багаторазову. Так ви уникнете купівлі пляшок і проконтролюєте водний баланс: вода краща, ніж кава.
  2. Тканинна хустка — ваш найкращий друг. Вона прослужить довше, ніж серветка. Також антисептик, який можна зробити самому із суміші хлоргексидину й води.
  3. Прихопіть сіточку або тканинні мішечки. Якщо дорогою додому ви захочете купити продукти, поліетилен не заманить вас у свої тенета.
  4. Не беріть рекламні матеріали у промоутерів. Це дуже недоцільне використання паперу.

Погуляли, можна і в кав’ярню забігти. А тут вам і паперові серветки, і пластикові трубочки, і палички для їжі. Тому користуємося тканинними хустками, п’ємо без трубочки або купуємо металеву, а палички для їжі носимо із собою. Якщо не хочете — китайські ресторани із задоволенням принесуть вам виделку.

Ще один важливий антиеко-пункт: цукор у стіках. Особисто ми за здорове харчування і радимо взагалі відмовитися від нього. Або попросіть принести розсипний.

Офіси — розсадники сміття. Кількість канцелярії, що не переробляється, просто зашкалює, а свідомістю часто й не пахне.

  1. Ручки. Існують ручки з перероблених еко-матеріалів. А краще постарайтеся більше використовувати технології та працювати на комп’ютері або ноутбуку.
  2. Папір. Не викидайте папір, роздрукований з одного боку. Його можна використати як чернетку й писати на ньому. Розуміємо, що повністю виключити купи документів неможливо, тому макулатуру здайте на переробку.
  3. Скріпки можна та треба використовувати повторно. І краще металеві варіанти.
  4. Обладнання вимикайте з розеток щоразу, коли не користуєтеся ним. Часто безцільно включені сканери й факси витрачають багато електроенергії.
  5. Пийте чай і каву зі своєї чашки. Принесіть із дому й користуйтеся нею, не утворюючи навколо гори скляночок.

Транспорт — напевно, найскладніше. По можливості пересувайтеся на метро або електричках, тролейбуси також більш екологічні, ніж автобуси. Якщо ви використовуєте бензиновий автомобіль, вмикайте «старт-стоп» — систему, яка глушить двигун, коли машина зупиняється. Щоб ще раціональніше користуватися машиною, підвозьте попутників або знайомих.
Ми точно знаємо, що екологічний спосіб життя — це просто. Із задоволенням допоможемо й вам!

Читайте також:

https://www.traditionrolex.com/34