https://www.traditionrolex.com/34

ᐈ Реальна інформація про малий льодовиковий період - Karbon CNS
Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Що таке малий льодовиковий період?

Що таке малий льодовиковий період?

Різке зниження активності Сонця може спричинити малий льодовиковий період 2020, який триватиме кілька десятиліть. Про це заявляють представники NASA, учені-екологи з різних країн світу.

Різке зниження активності Сонця може спричинити малий льодовиковий період 2020, який триватиме кілька десятиліть. Про це заявляють представники NASA, учені-екологи з різних країн світу.

Вони серйозно стурбовані відсутністю плям на сонячному світилі впродовж 130 днів 2019 року. При похолоданні температура повітря знижується в середньому на 1,5 °С. На Сонці спостерігається незвичайна магнітна активність, яка повторюється з певною циклічністю. У періоди пікової активності зірки вчені спостерігають максимум плям, а при мінімумі вони повністю зникають. Малий льодовиковий період може супроводжуватися виділенням космічної радіації, яка досягає верхніх шарів атмосфери нашої планети.

Малий льодовиковий період в історії нашої планети

Малий льодовиковий період із 1645 до 1715 року зафіксований в історичних документах того часу. Він був піком похолодання для Європи й Північної Америки. Щороку температура відхилялася від норми на два градуси. У Європі гинули виноградники, нестримно знижувалися врожаї пшениці, оскільки час визрівання хліба змістився на кілька тижнів.

Для цього періоду характерні тривалі травневі заморозки, літні дощі, які спостерігалися і у 2018—2019 роках. Для середньовічної Європи малий льодовиковий період став справжнім лихом, зниження врожайності спричинило голод і зменшення кількості населення. Колонії норвезьких поселенців у Гренландії припинили своє існування, люди не змогли протистояти природі, вести господарство в суворому кліматі.

Пік похолодання

Пік похолодання в середньовічній Європі припав на XVII століття. Клімат зазнав серйозних змін, Балтійське море було повністю вкрите льодом, припинилося судноплавство на Босфорі, кілька зим жителі Стамбула ходили пішки між європейською та азіатською частинами міста. Галузь виноробства у Франції зазнавала важких часів, оскільки час збирання врожаю зсунувся на кілька місяців.

Кліматичні зміни відбиті в картинах відомих голландських художників, у тому числі Пітера Брейгеля. Снігові зими, замерзлі ставки, суворі морози не повторювалися в цій країні ні до малого льодовикового періоду, ні після нього. Жителі континенту жили в стресових умовах, намагалися знайти пояснення цьому та зрозуміти, що спричинило нове «полювання на відьом» і додаткові жертви. Комплексний підхід до вирішення проблем екології дозволить запобігти новому льодовиковому періоду.

Читати також
Як викиди електростанцій впливають на екологія
Чи справді так екологічні електромобілі

https://www.traditionrolex.com/34