https://www.traditionrolex.com/34

Дахові сонячні електростанції для приватного користування | Карбон КНС
Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Дахові сонячні електростанції для приватного використання

Дахові сонячні електростанції для приватного використання

Персональна сонячна електростанція за останні п’ять років суттєво здешевшала, проте все ще залишається достатньо дорогим проектом

Персональна сонячна електростанція за останні п’ять років суттєво здешевшала, проте все ще залишається достатньо дорогим проектом. Для встановлення обладнання потужністю 10 кВт треба буде витратити близько 10 000 євро. Тому ми радимо спочатку зважити усі «за» та «проти», прорахувати декілька варіантів з урахуванням економічної вигоди та лише потім приймати остаточне рішення. Компанія «Карбон КНС» з радістю проконсультує кожного бажаючого з приводу сонячного даху — телефонуйте!

Виробники сонячних технологій пропонують кілька типів систем

Для встановлення на дах:
• Звичайні сонячні панелі — знадобляться додаткові опорні конструкції. Перед проектуванням необхідно оцінити прочність даху, оскільки додаткова вага буде суттєвою.
• Фотовольтаїчна черепиця — має гарний рівень вироблення електрики, виглядає як звичайний кровельний матеріал та не гірший за нього у механічних характеристиках. До того ж виробники пропонують різні варіанти дизайнів під різний стиль приватного будинку.

На етапі будівництва найкраще обирати сонячну черепицю. Багато виробників розробили комбіновані технології, що використовують не лише вироблену електрику, а й тепло від охолодження сонячних модулей. ККД таких систем дуже високий.

Орієнтація даху — важливий фактор

Основні моменти, на які слід звернути увагу:
• Цільова ділянка даху має бути гарно висвітлюватися з півдня або з південного сходу. З цих напрямків йде основна кількість сонячного світла.
• Протягом дня на дах не має лягати постійна тінь. Високі будинки, великі дерева снижують ККД сонячної електростанції.
• Якщо використовуються класичні сонячні модулі, необхідно передбачити можливість їх очищення, а також простір під панелями для природного охолодження.

Фотографія Крышные солнечные электростанции для частного пользования

Крім цього, нахил даху може не співпадати з рекомендованим для вашої місцевості кутомрозміщення панелей відносно горизонту. В такому випадку знадобиться кріпильна підстава більш складної конструкції.

Дахові сонячні електростанції чутливі до сезону

Мінімальна освітленість в Україні восени — переважає похмура погода, оголена земля поглинає майже всі випромінювання. Взимку, завдяки відображенню променів снігом, ефективніть сонячної електростанції зростає. Навесні та влітку спостерігається пік соляризації, а значить, і сонячні модулі працюють на повну потужність.
Щоб оцінити потенціал вироблення сонячної електрики вашим приватним будинком, зв’яжіться з нашими фахівцями. Ми допоможемо побачити ситуацію з усіх боків.

https://www.traditionrolex.com/34