Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Найнебезпечніші для здоров’я райони Києва

Найнебезпечніші для здоров’я райони Києва

Столицу Украины не зря считают одним из самых загрязненных городов: количество выхлопов от автомобилей составляет 90 % от всех выбросов, и экологи в своих отчетах упоминают формальдегид, диоксид серы, оксид углерода и диоксид азота.

Столицю України не даремно вважають одним із найзабрудненіших міст: кількість вихлопів від автомобілів складає 90 % від усіх викидів, й екологи у своїх звітах згадують формальдегід, діоксид сірки, оксид вуглецю та діоксид азоту. Серед екологічних проблем Києва можна виділити:

  • забруднення повітря автотранспортом;
  • забруднення промисловими підприємствами;
  • нечистоти у водоймах;
  • поганий стан каналізації та водопроводів;
  • недостатню кількість зелених насаджень, парків і лісів;
  • безліч звалищ навколо міста.

Усе це робить деякі райони столиці небезпечними для життя з медичної точки зору, тому екологія в Києві сьогодні — це гостре питання, на яке звертають увагу Міністр охорони природного довкілля України, Управління екологічної безпеки та місцеві жителі.

Екологія Києва за районами: ТОП найзабрудненіших місць для життя

За висновками фахівців загальний рівень забруднення повітря в столиці визначається як «вищий за середній». Людям, які піклуються про своє здоров’я і хочуть переїхати до чистого району, слід знати, де саме в Києві треба жити. Найзабрудненішими районами фахівці вважають ті, які розташовані біля автомагістралей, заводів, промислових підприємств, а також у місцях реконструкцій і будівництва.
Екологічно небезпечними місцями для життя можна назвати Хрещатик, район Дарницький, Соломенський, Позняки, метро «Чернігівська» і площі Севастопольську, Демієвську й Дарницьку.

Які небезпеки приховує життя в цих районах?

  1. Вихлопні гази містять канцерогени — шкідливі речовини, що провокують розвиток ракових клітин.
  2. Формальдегід виробляється з метану й метанолу, виділяється під час роботи хімічних підприємств, сміттєспалювальних заводів і у величезних кількостях є в повітрі багатьох районів Києва. Це з’єднання може викликати алергію, головні болі, задуху, сприяти порушенню сну.
  3. Діоксид сірки — ще один продукт вихлопів. Це дуже потужний алерген і канцероген із різким запахом, який викликає проблеми з диханням і шлунково-кишковим трактом.
    Для дорослої людини достатньо 5 років прожити в одному з вищеописаних районів Києва, щоб підірвати здоров’я, а маленькі діти ще більш чутливі до зовнішнього середовища.

Як впоратися з екологічними проблемами Києва?

Незважаючи на цифри, люди хочуть переїжджати ближче до центру, навіть не здогадуючись, які небезпеки приховують у собі місця, просочені шкідливими з’єднаннями і вихлопним димом. Що ви можете зробити для покращення свого здоров’я:

  • вибрати найбільш віддалений від центру район, де немає заводів, сміттєвих звалищ і великих магістралей;
  • періодично перевіряти якість повітря у квартирі й місцевості, де ви живете та працюєте;
  • в екологічно брудних районах носити маску, як це роблять жителі Піднебесної.
    Екологія в Києві сьогодні — це гостра тема, яка потребує уваги влади, оскільки в столиці проживають майже 3 млн українців, чиє здоров’я перебуває під загрозою.

Читати також:
Найбільш екологічно безпечні райони Києві
Ліс - легені планети