https://www.traditionrolex.com/34

KARBON CNS - самі екологічно безпечні райони Києві
Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Найбільш екологічно безпечні райони Києва

Найбільш екологічно безпечні райони Києва

Київ вважається одним із найзабрудненіших міст України нарівні з Дніпром, Одесою, Маріуполем і Кривим Рогом, і все через вихлопи від автомобілів, які складають 90 % від усіх забруднень у столиці.

Київ вважається одним із найзабрудненіших міст України нарівні з Дніпром, Одесою, Маріуполем і Кривим Рогом, і все через вихлопи від автомобілів, які складають 90 % від усіх забруднень у столиці. Бажання киян переїхати ближче до центру міста обґрунтоване, але люди й не здогадуються, скільки шкідливих канцерогенів щодня вдихатимуть. Екологи провели контрольні вимірювання повітря і визначили, як складається ситуація з екологією в Києві та які райони можна вважати найбільш безпечними для життя.

Екологія Києва за районами

Фахівці щодня вивчають повітря в столиці, тому змогли визначити чинники, за якими розраховується чистота району:

  • віддаленість від хімічних і сміттєспалювальних заводів;
  • відсутність великих автомагістралей;
  • наявність паркових зон, зелених насаджень, посадок, лісу;
  • віддаленість від центру міста;
  • якщо район перебуває в низині з поганою циркуляцією повітря, його можна вважати сильно забрудненим.
    Провівши дослідження, екологи з’ясували, що найбезпечнішими для життя місцями Києва є Експоцентр України (ВДНГ), Гідропарк, проспект Науки, а також Печерський і Голосіївський райони. Саме тут забруднення повітря є мінімальними й перебувають у межах допустимого рівня, особливо для таких великих міст, як Київ.

Екологія в Києві: вирішення проблеми

Екологи цікавилися думкою звичайних киян. За статистикою найзабрудненішими районами місцеві жителі вважають Дарницький (через сміттєпереробний завод), Соломенський, Хрещатик і площі Демієвську, Дарницьку й Севастопольську.
У столиці є безліч проблем, на які звертають увагу влада й місцеві жителі, але найважливіша з них — екологія. Київ є одним із найнебезпечніших для здоров’я міст, особливо якщо мова заходить про центр. Що пропонують робити лікарі?

  1. Якщо ви живете або працюєте в районі столиці, що «відзначився», під час перерв або прогулянок відвідуйте парки, фонтани й місця, де є розбризкувачі води.
  2. Замисліться про переїзд до вищезгаданих чистих районів Києва.
  3. Ретельно замірюйте чистоту повітря в місцях, де вам доводиться бувати найчастіше, фіксуйте власне самопочуття, за необхідності надягайте маску.
    Отруєння канцерогенами неможливо помітити відразу — мине принаймні кілька років, перш ніж у жителів забруднених районів з’являться алергія, мігрень і проблеми з диханням.

Проживання в екологічно брудних районах столиці

Згідно зі статистикою, кияни щодня вдихають пари діоксиду сірки, діоксиду азоту, формальдегіду, оксиду вуглецю та звичайного пилу. Усі ці складники є найсильнішими алергенами, а формальдегід провокує розвиток ракових клітин. Про переїзд до екологічно безпечного району варто замислитися вже сьогодні, оскільки вихлопні гази від більш ніж 1,5 млн машин, які щодня виїжджають на автомагістралі, рано чи пізно спричинять появу важковиліковних хвороб дихальної системи.

Читати також:
Чому не можна спалювати траву і мусор
Найбільш екологічно небезпечні райони Києві

https://www.traditionrolex.com/34