https://www.traditionrolex.com/34

KARBON CNS ᐈ замовити сонячну електростанцію для дому
Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Сонячні електростанції для дому

Рішення для приватних клієнтів

«Карбон КНС» забезпечує повний цикл послуг з індивідуального проектування та монтажу сонячних електростанцій для будинку або дачі дахового та наземного розміщення. Досвідчені інженери нашої компанії:

• Розраховують потужність установки, яка покриє основні потреби домогосподарства в електроенергії. Спеціалісти візьмуть до уваги кількість обов’язкових споживачів (приладів, які мають працювати безперебійно), особливості ландшафту та сонячний потенціал регіону в різний період року.
• Підберуть необхідний комплект сонячної електростанції для дачі чи будинку, що задовільняє технічні параметри. Вам запропонують обладнання перевірених світових виробників.
• Розрахують повну вартість сонячної електростанції для будинку. Детальний кошторис містить витрати на закупівлю основного обладнання, додаткових комплектуючих, проведення монтажних робіт, запуск та наладка, підключення до регіональної електромережі для продажу залишків виробленої електроенергії, оформлення довільної документації.
• Допоможуть купити та організують доставку на об’єкт всього необхідного для будівництва сонячної міні електростанції.
• Виконають кваліфікаційне встановлення та запуск до експлуатації.

Розрахувати вартість

Фотография 1Фотография 2

В договорі прописуються чіткі терміни завершення робіт, їхня вартість, та гарантійні обов’язки. При необхідності «Карбон КНС» подбає про регулярне технічне обслуговування.

Види сонячних електростанцій для дачі та будинку

Сучасні рішення для сонячного енергозабезпечення відрізняються цілком доступною вартістю та потребують мінімального експлуатаційного обслуговування. Термін служби сонячної панелі - до 25 років. Вибір архітектури системи залежить від ваших побажань та фінансових можливостей. Основні типи - це:

• Автономне енергозабезпечення будинку на сонячних батареях для споживачів постійного струму - система потужністю до 1 кВт зазвичай використовується для рухомих будинків та кемпінгу;
• Автономні сонячні електростанцій для будинку з споживачами, що підключаються до змінного струму - комплект сонячних панелей виробляє постійний струм, котрий спочатку накопичується в АКБ, а потім перетворюється інвертором у змінний.
• Мережеві сонячні станції, інтегровані в мережу центрального енергозабезпечення для продажу залишків вироблених потужностей за зеленим тарифом - законодавство України передбачає викуп державою електроенергії, виробленого від відновлювальних джерел як юридичним особам, так і приватним домогосподарствам.

Сонячна станція для дачі чи будинку - це не лише безперебійне електрозабезпечення, навіть якщо не можна під’єднатися до мережей загального користування. За допомогою енергії сонця ви зможете прогнозувати витрати на електроенергію в наступні роки. Використання сонячних панелей не призводить до викидів парникових газів або до створення відходів.

Автономні сонячні електростанції

Сонячні теплові електростанції — це інноваційне сучасне устаткування, що дозволяє використовувати природну енергію сонця для електропостачання різних об’єктів. Альтернативні джерела енергії - хороший спосіб зменшити витрати на електрику і підтримати екологічний рух.
Автономні сонячні електростанції здатні покрити потреби в електроенергії. Таке устаткування швидко окупається і служить щонайменше 25 років.

детальніше
Розрахунок сонячної електростанції для будинку

Фахівцями компанії Karbon CNS проводиться розрахунок сонячної електростанції для будинку. Індивідуальний підхід до особливостей об’єкта допоможе знайти ефективне рішення. Важливо підібрати устаткування, яке повністю задовольнить клієнта.

детальніше
Сонячні електростанції для дачі

Компанія Karbon CNS реалізує проекти у сфері альтернативних джерел енергії для різних об’єктів. Електростанції для дачі — проект, який покриє потреби в електриці.

детальніше
Сонячна електростанція для квартири

Сонячна електростанція для квартири істотно зменшить щомісячні витрати й буде практичним придбанням.

детальніше
Як зробити монтаж сонячних батарей для будинку?

Використання енергії відновлюваних джерел, включаючи сонце й вітер, є дуже вигідним. Власники будинків із сонячними батареями можуть істотно економити й додатково заробляти, продаючи надлишки енергії державі за «зеленим» тарифом.

детальніше
Дахова електростанція

Сонячний дах доповнює архітектуру вашого будинку, перетворюючи світло на електрику. Енергія, зібрана протягом дня, зберігається і доступна в будь-який час, що дозволяє ефективно використовувати ресурси.

детальніше
Сонячна панель

Сонячна панель - сучасна, зручна та доступна технологія. Ми пропонуємо обладнання лише від перевірених виробників та лідерів галузі. Після встановлення сонячних панелей, наша команда забезпечить вам повне сервісне обслуговування.

детальніше
ДОВІРТЕ СВОЮ ЕКОНОМІЮ ДОСВІДЧЕНИМ СПЕЦІАЛІСТАМ
(093) 147 86 27 info@karbon.kiev.ua

https://www.traditionrolex.com/34