Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Будівництво тимчасових доріг

Будівництво тимчасових доріг

Для чого потрібні тимчасові дороги?

Під час масштабного будівництва на об’єкті потрібна гарна логістика у вигляді під’їзних доріг для техніки та працівників. Укладати асфальт у такому разі недоцільно й дорого. Найкращим рішенням буде будівництво тимчасових доріг. Вони бувають:

  • ґрунтовими;
  • із ґрунтом нижчого типу з домішками або деревиною;
  • перехідного типу з додаванням асфальтної крихти, щебеню або гравію;
  • із дорожніх плит.

Вид дорожнього покриття залежить від типу місцевості й побажань замовника. Компанія Karbon CNS займається облаштуванням тимчасових доріг із дорожніх плит, гравію та щебеню. Найчастіше такі траси потрібні не тільки на будівельних майданчиках, а й при під’їздах до приватних будинків, дачних селищ або на території садових товариств.

Розрахувати вартість

Це недовговічна дорога, яка є єдиним доступним варіантом при обмеженому бюджеті або в місцях, де неможливо розмістити техніку для асфальтування.

Фотографія Строительство временных дорог

Будівництво тимчасових доріг дешево й за короткий термін

Укладання асфальту часто займає багато часу, потребує великих ресурсів, до роботи залучається спецтехніка. Усе це впливає на вартість дорожнього полотна, дозволити яке може не кожен. Особливо, якщо використання асфальту порушує план замовника, або в нього обмежений бюджет.

У Karbon CNS ви можете замовити послугу з облаштування тимчасових доріг на будівельних майданчиках, у посадках, приватних секторах або дачних кооперативах. Фахівці компанії швидко проведуть підготовчі роботи, визначать тип ґрунту й матеріалу.

Для укладання тимчасових доріг використовуються домішки й будівельні плити, замовлені в перевірених постачальників. На сайті Karbon CNS є всі необхідні дозволи й документи, що підтверджують якість продукції.