https://www.traditionrolex.com/34

ᐈ Укладання дорожніх плит | Монтаж дорожніх плит - замовити в Києві на КАРБОН КНС
Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Монтаж дорожніх плит

Монтаж дорожніх плит

Укладання дорожніх плит за короткий термін

Дорожні плити мають величезний попит у сучасному будівництві. Вони набагато дешевші, ніж асфальт, і з їхньою допомогою можна швидко прокласти тимчасову під’їзну дорогу на об’єкт. В умовах правильної експлуатації та зберігання дорожні плити можна використовувати неодноразово, що дозволяє укладати та змінювати дороги на власний розсуд.

Компанія Karbon CNS займається укладанням дорожніх плит відмінної якості за низькими цінами. Наші фахівці професійно підготують поверхню, покладуть бетонні вироби за рівнем. Компанія має досвід у створенні тимчасових доріг навіть на м’якому ґрунті.

Розрахувати вартість

Монтаж плит відбувається в кілька етапів:

  • зняття верхнього шару ґрунту, вирівнювання землі й викопування траншеї;
  • укладання геотекстилю, який збільшить експлуатаційний термін бетону;
  • поверхня засипається щебенем або піском із цементом;
  • укладання дорожніх плит, трамбування, заповнення щілин.

Фотографія Монтаж дорожных плит

Ціни на монтаж дорожніх плит залежать від кількості матеріалів і підготовчих етапів. В окремих випадках установка виробів може бути спрощена до мінімуму.

Якісний монтаж дорожніх плит від Karbon CNS

Іноді немає необхідності у зведенні повноцінної асфальтованої траси, до того ж це може коштувати надто дорого. Бетонні плити — це дешевий спосіб зробити тимчасову дорогу за короткий термін. Її можна легко розібрати й перенести. Karbon CNS займається монтажем дорожніх плит, облаштуванням тимчасових доріг та установкою огорож будь-якої складності.

https://www.traditionrolex.com/34