Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Установка дорожніх огороджень

Установка дорожніх огороджень

Установка загороджень та облаштування будь-яких доріг

Дорожні загородження — це конструкції, які потрібні в місцях підвищеного трафіку й на небезпечних ділянках. Навіть малогабаритне загородження може зменшити ударну силу машини й перешкодити їй відлетіти в кювет.

Розрахувати вартість

Від якості та правильного монтажу конструкцій залежать тисячі життів, саме тому таку відповідальну роботу потрібно довіряти професіоналам.

Karbon CNS подбає про встановлення бар’єрних огороджень на мостах, міських і сільських трасах, небезпечних поворотах і в місцях, де потрібен підвищений захист.Ми монтуємо такі види загороджень:

  • дорожні блоки;
  • напрямні віхи;
  • огороджувальні бар’єри;
  • опорні плити;
  • бар’єри-перешкоди.

Усі конструкції були виготовлені за сучасними стандартами якості, вони допомагають як автомобілістам, так і пішоходам. Монтаж дорожнього загородження можна замовити прямо зараз. Зв’яжіться з нашими менеджерами на сайті, щоб отримати більше інформації про послуги, які надає Karbon CNS.

Фотографія Установка дорожных ограждений

Установка дорожніх загороджень і їх експлуатація

Монтуючи загородження, ми дотримуємося кількох правил: якість, безпека та професіоналізм. Усі конструкції розміщуються суворо за державними стандартами на певній відстані одна від одної, надійно закріплюються по краю проїжджої частини. При установці дорожніх загороджень ділянка ізолюється згідно з усіма правилами і з турботою про здоров’я наших співробітників.

Конструкції виготовляються зі світловідбиваючих, міцних матеріалів, які протистоять УФ-випромінюванню, волозі та механічним пошкодженням. Проконсультуйтеся з фахівцями Karbon CNS, щоб дізнатися більше про монтаж дорожніх загороджень, замовити необхідні вироби й назавжди позбутися проблемних ділянок на трасі.