https://www.traditionrolex.com/34

ᐈ Кваліфіковане спорудження узбіччя дороги - замовити по відмінній ціні на karbon-cns.com.ua
Карбон КНС

Україна, Київ,вул. Смольная 9Б

Спорудження узбіччя дороги

Устрій узбіччя дороги

Зміцнення доріг за допомогою укладання укосів

Асфальтове полотно відрізняється довговічністю, надійністю та стійкістю до природного впливу. Згодом воно стає тільки міцнішим, але тільки за умов правильної експлуатації та обслуговування.

Фотографія Устройство обочины дороги

Облаштування узбіч доріг — це цілий комплекс заходів, спрямований на те, щоб подовжити термін служби асфальту. Укладальники полотна часто не замислюються про те, як волога може впливати на настільки міцний матеріал.

Розрахувати вартість

Дощі та сніг постійно підмивають основу асфальту, дорога руйнується від краю до центру, зводячи нанівець усі зусилля. Упоратися із цим допоможуть звичайні укоси, які:

  • містять щебінь, пісок, асфальтну крихту та геотекстильне полотно;
  • забезпечують стійкість дороги;
  • захищають краї траси від передчасного руйнування;
  • підвищують зручність і безпеку дорожнього руху.

Зміцнення укосів земляного полотна автомобільних доріг потрібно проводити обов’язково, якщо ви хочете подовжити експлуатаційний термін асфальту.

Облаштування узбіч доріг із Karbon CNS

Наша компанія багато років займається облаштуванням автомобільних трас, установкою загороджень, ремонтом асфальтового полотна й укладанням укосів. Усі ділянки узбіччя можна розділити на:

  • крайові;
  • зупинкові;
  • прибортовочні смуги.

Для цих елементів використовуються різні матеріали, і Karbon CNS знає, як зробити трасу безпечною, довговічною та зручною. Звертайтеся за облаштуванням узбіч доріг до нас, і ви назавжди забудете про передчасне руйнування асфальтного полотна.

https://www.traditionrolex.com/34